Job offers

hirek1

Állásajánlatok

Ügyfélszolgálati asszisztens

A Svábhegyi Gyermekgyógyintézet ügyfélszolgálati asszisztenst keres az alábbi feltételekkel:

  • munkavégzés helye: Budapest, III. ker. Bokor utca 17-21.
  • 6 órás munkakör, váltott, délelőtt/délutáni munkaidő beosztással

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség személyes és telefonos kapcsolatfelvétel esetén is
  • határozott, de minden körülmények közt udvarias fellépés
  • minimum középfokú végzettség
  • alkalmazható, legalább alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • számítógép-kezelői ismeretek

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik az esetlegesen előforduló zsúfoltabb  időszakokban is képesek megőrizni mosolyukat, és munkakörükben elsődleges céljuk az ügyfelek magas szintű kiszolgálása.

Előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • számlázó program ismerete
  • CRM-rendszer korábbi használata

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, és nettó fizetési igény megjelölésével a gondoskodas@svabhegy.eu e – mail címen.

Főállású/részmunkaidős pulmonológiai szakasszisztens

Budapest III. kerületi magán gyermek-egészségügyi intézmény

főállású/részmunkaidős pulmonológiai szakasszisztenst keres.

Elvárások:

  • középfokú egészségügyi végzettség,
  • pulmonológiai szakasszisztensi képesítés és gyakorlat.

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • csecsemő-és gyermek szakápolói végzettség, illetve gyermekrendelőben szerzett munkatapasztalat,
  • vérvételi gyakorlat,
  • EKG ismerete,
  • klinikai vizsgálatokban szerzett jártasság,
  • magán egészségügyi intézményben szerzett szakmai tapasztalat.

Szakmai önéletrajzát és végzettségeit igazoló dokumentumait szíveskedjen eljuttatni a gondoskodas@svabhegy.eu elérhetőségünkre.

NYUGDÍJASOK jelentkezését is várjuk.

Főállású/részmunkaidős kardiológiai szakasszisztens

főállású/részmunkaidős kardiológiai szakasszisztenst keres.

Elvárások:

  • kardiológiai szakasszisztensi képesítés és gyakorlat.

Amennyiben érdekesnek találta ezt az oldalt, kérjük, ossza meg ismerőseivel, hogy ha kell, számukra is segítséget nyújthassunk!

I LIKE THIS PAGE AND I SHARE IT!

Contacts
  • Address: 1037 Budapest, Bokor u. 17-21. II. floor 1037 Budapest, Bokor u. 17-21. II. emelet
  • Phone: +36 1 44 33 200
  • Fax: +36 1 395 8363
  • Email: gondoskodas@svabhegy.eu
Follow Us!

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH